Александр Торский

Добрий день! Понад 10 тисяч людей і компаній сегменту HoReCa по всій Україні, стали покупцями продукції Sana® (Сана) Україна, заснованої у 2012 році. Компанія почала свою діяльність зі шнекових соковижималок Champion, Omega, Angel та Matstone, які були представлені найпершими на ринку в сегменті техніки для здорового харчування.

Тепер наша компанія стала провідною компанією на території України з продажу побутової та комерційної техніки для здорового харчування. Кожен раз, доставляючи техніку нашим покупцям, ми тим самим популяризуємо і розвиваємо культуру здорового харчування.

Кожному покупцеві, в першу чергу, ми пропонуємо товар, здатний задовольнити потреби не тільки в приготуванні здорової їжі, але і в здоровому способі життя в цілому.

Компанія Sana® (Сана) пропонує тільки високоякісну техніку для здорового харчування від таких всесвітньо відомих брендів, як: Sana®, Omega®, Vitamix®, Excalibur®, BlendTec®, Ezidri®, Eschenfelder®, Easygreen®KoMo®,  Champion®, Angel® та інших виробників. Ця техніка порадує і приємно вразить Вас найвищою якістю збірки та матеріалів.

Компанія Sana® відкрита до співпраці з усіма, хто використовує методи активних продажів, блогерами та влогерами у сфері здорового харчування і здорового способу життя в цілому.

Заповніть контактну форму і я зв’яжуся з Вами в щонайближчий час. Буду радий обговорити всі Ваші пропозиції!

З повагою,
СЕО Sana®, Олександр Торский

    * - Поля обов'язкові для заповнення