Про компанію Sana®

Команда Sana УкраинаПонад 10 тисяч людей і компаній по всій Україні стали покупцями компанії Sana® (Сана), заснованої ще в далекому 2009 році. Компанія почала свою діяльність зі шнекових соковитискачів Champion, Omega, Angel та Matstone, які були першими на ринку.

Тепер ми є провідною компанією на території України з продажу побутової техніки для здорового харчування. Кожного дня ми надсилаємо нашим покупцям понад 10 позицій техніки та тим самим популяризуємо культуру здорового харчування.

Кожному покупцеві, в першу чергу, ми пропонуємо товар, здатний задовольнити потреби не тільки в приготуванні здорової їжі, але і в здоровому способі життя в цілому.

Ми любимо наших покупців і пропонуємо тільки високоякісну техніку для здорового харчування від всесвітньо відомих брендів таких, як: Sana®, Omega®, Vitamix®, Excalibur®, BlendTec®, Ezidri®, Eschenfelder®, Easygreen®, KoMo® і Champion®. Ця техніка порадує і приємно вразить збіркою, якістю матеріалів і доступними цінами.

Професійні поради, корисні статті, уважні і чуйні консультанти подбають про те, щоб ви відчували себе максимально комфортно і змогли придбати те, що шукайте.

Sana® (Сана) – це щось більше, ніж звичайний інтернет-магазин. Ми є офіційними представниками багатьох виробників техніки для здорового харчування на території України. Завдяки багаторічному досвіду роботи на українському ринку ми знаємо, як і чим задовольнити потреби наших покупців.

Компанія надає швидку доставку, довгострокову гарантію і якісну сервісну підтримку. Сподіваємося, що Ви зможете відчути себе частиною нашої компанії та відкриєте для себе всі переваги високоякісної продукції та професійної роботи команди Sana®.

Ви можете познайомитися з нами особисто, обговорити цікаві для вас питання, забрати Ваше замовлення або просто випити склянку свіжовичавленого фрешу під час дружньої бесіди в наших шоу-румах, розташованих в різних містах України.Команда Sana®

Команда Sana® спирається на багаторічний практичний досвід роботи в різних напрямках техніки для здорового харчування, щоб йти за наміченим курсом і привести компанію у відповідність з її стратегічними цілями.

Олександр

Директор/ керівник

Оксана

Web-дизайнер

Тарас

Менеджер по роботі з роздрібними клієнтами

Дмитро

Менеджер по сервісу