Все для здорового питания
Дорогі покупці, у нас приємні новини для Вас! З 14 по 18 грудня, придбавши техніку брендів Sana, Excalibur і Omega з розділу "Акції" , ви гарантовано отримаєте подарунки: кухонні ваги Sana Kitchen Digital Scale Black , а ще смачний бонус від компанії " Земледар ".
ВИДЕО-
ОБЗОРЫ
Відеоогляди техніки для здорового харчування
Sana ® (Сана) – інтернет-магазин
Відеоогляди техніки для здорового харчування

Sana® (Сана) - інтернет-магазин техніки для здорового харчування №1 в Україні

“Mens sana in corpore sano”, що в перекладі з латині означає “В здоровому тілі – здоровий дух”. Так стверджували наші предки. “Sana” (Сана) означає “здоровий” і “міцний”. Компанія Sana® пропонує категорично тільки ті товари, які допоможуть Вам стати ще здоровішими і міцнішими =)

Інтернет-магазин техніки здорового харчування Sana® (Сана) №1 в Україні – живе втілення надійності, практичних рекомендацій і професійної консультації. Рано чи пізно всі люди задумуються над тим, що вони їдять і з якою метою. І все частіше задають собі питанням – чи можна харчуватися смачно і, в той же час, корисно? Як і за допомогою чого приготувати таку їжу? Якщо звернути увагу на тенденцію європейців і американців, то ми побачимо, що вони вже давно знайшли рішення даного питання – органічна, натуральна їжа, приготована за допомогою особливої ​​побутової техніки для здорового харчування, яка дозволяє в домашніх умовах створювати енергетично цінні, збагачені вітамінами і чудові за смаковими якостями страви (починаючи соками, настільки популярними зеленими коктейлями і закінчуючи однорідної консистенції пюре, десертами, мусами, джемами, сиром тофу, сиродавленою рослинною олією, проростками та зеленими паростками). Тільки уявіть, що можна повністю або частково відмовитися від використання магазинної продукції, замінивши її домашньою корисною їжею, яка буде приносити користь як вашому здоров’ю і самопочуттю, так і поліпшить Ваше життя в цілому, зробивши його активнішим і життєрадіснішим. В інтернет-магазині Sana® ви знайдете широкий асортимент товарів, який задовольнить будь-які технічні та естетичні уподобання, а також зможете ближче познайомитися з певними аспектами і тонкощами техніки здорового харчування. Ви будете захоплені пізнанням секретів таких цікавих апаратів як: Шнекові соковитискачі які дозволяють щодня збагачуватися всім необхідним спектром вітамінів, комбінувати на свій вибір і перевагу інгредієнти і вживати дивовижно смачні і максимально корисні соки. Професійні блендери допоможуть подрібнити будь-якої твердості продукти, перетворивши їх в однорідну масу з мінімальними витратами часу і збереженням найбільшої кількості поживних речовин. Дегідратори (сушки для овочів та фруктів),  які дбайливо і якісно висушать будь-які овочі, фрукти і трави, давши можливість не у сезон насолоджуватися насиченою харчовою цінністю продукцією. Пророщувачі, що сприяють одержанню високоякісного пророщеного зерна і насіння безпосередньо в домашніх умовах.   Млинки, що дають можливість перемолоти будь-які зернові культури і зробити борошно різного помелу, при цьому зберігаючи всі поживні властивості самого зерна. Зернодавилки, призначені для любителів потішити себе смачними і свіжими пластівцями, приготованими власноруч з любов’ю. Хлебопічки, що дозволяють повністю усунутися від процесу приготування хліба, починаючи від замішування і закінчуючи випічкою. Більше того, дані апарати здатні запікати навіть м’ясо, рибу і готувати закваску і йогурти. Іонізатори води, що допомагають завжди мати під рукою так звану живу воду з персонально підібраним рівнем pH. Маслопреси, які забезпечать всю вашу сім’ю свіжовичавленими оліями холодного віджиму (що зберігає корисні вітаміни і мікроелементи використовуваних продуктів).